C91-NWW120-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C91-NWW120-CWO
Descrizione:
PMI LED .290" HI-HAT
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 6150mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Cool
Ratings AC
Lens Style Round with Flat Top
Series 90
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Lens Size 8.50mm Dia