C964-NWR120-NRO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C964-NWR120-NRO
Descrizione:
PMI LED .290" FLAT
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 2800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak 634nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA
Lens Size 9.90mm Dia