C964-NWR12H-CRO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
C964-NWR12H-CRO
Descrizione:
PMI .290" 12VDC FLAT PIN RED
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 30°
Panel Cutout Dimensions 0.29" (7.37mm)
Millicandela Rating 2800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Wavelength - Peak 634nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 9.90mm Dia