Casa / Circuit Breakers / CA1-B0-10-610-121-D
minImg
CA1-B0-10-610-121-D
Carling Technologies
Prodotto No:
CA1-B0-10-610-121-D
Descrizione:
CIRCUIT BREAKER
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL, VDE
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 480 V