Casa / Circuit Breakers / CA1-B0-14-480-321-MG
minImg
CA1-B0-14-480-321-MG
Carling Technologies
Prodotto No:
CA1-B0-14-480-321-MG
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL489
Current Rating (Amps) 8A
Series C
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 480 V