Casa / Circuit Breakers / CA1-B0-22-460-121-KF
minImg
CA1-B0-22-460-121-KF
Carling Technologies
Prodotto No:
CA1-B0-22-460-121-KF
Descrizione:
CIRCUIT BREAKER
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL489, VDE
Current Rating (Amps) 6A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 120 V