Casa / Circuit Breakers / CA1-B0-26-650-121-KF
minImg
CA1-B0-26-650-121-KF
Carling Technologies
Prodotto No:
CA1-B0-26-650-121-KF
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL489, VDE
Current Rating (Amps) 50A
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 120 V