Casa / Circuit Breakers / CA1-B0-54-480-121-C
minImg
CA1-B0-54-480-121-C
Carling Technologies
Prodotto No:
CA1-B0-54-480-121-C
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL
Current Rating (Amps) 8A
Series C
Voltage Rating - DC 125 V
Voltage Rating - AC 480 V