Casa / Circuit Breakers / CA2-B0-46-620-121-KG
minImg
CA2-B0-46-620-121-KG
Carling Technologies
Prodotto No:
CA2-B0-46-620-121-KG
Descrizione:
CIRCUIT BREAKER
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL489
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 120 V