Casa / Circuit Breakers / CA3-B0-10-610-121-A
minImg
CA3-B0-10-610-121-A
Carling Technologies
Prodotto No:
CA3-B0-10-610-121-A
Descrizione:
CIRCUIT BREAKER
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 480 V