Casa / Circuit Breakers / CA3-B0-26-632-32A-C
minImg
CA3-B0-26-632-32A-C
Carling Technologies
Prodotto No:
CA3-B0-26-632-32A-C
Descrizione:
CIRCUIT BREAKER
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL
Current Rating (Amps) 32A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 480 V