Casa / Circuit Breakers / CB2-B0-10-610-221-C
minImg
CB2-B0-10-610-221-C
Carling Technologies
Prodotto No:
CB2-B0-10-610-221-C
Descrizione:
CIRCUIT BREAKER
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 125 V
Voltage Rating - AC 480 V