Casa / Circuit Breakers / CB3-B0-20-620-22D-C
minImg
CB3-B0-20-620-22D-C
Carling Technologies
Prodotto No:
CB3-B0-20-620-22D-C
Descrizione:
CIRCUIT BREAKER
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 480 V