Casa / Circuit Breakers / CB5-B2-10-020-11A-A
minImg
CB5-B2-10-020-11A-A
Carling Technologies
Prodotto No:
CB5-B2-10-020-11A-A
Descrizione:
CIRCUIT BREAKER
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 20mA
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 480 V