Casa / Ceramic Capacitors / CC0201BRNPO9BN3R9
minImg
CC0201BRNPO9BN3R9
YAGEO
Prodotto No:
CC0201BRNPO9BN3R9
Descrizione:
CAP CER 3.9PF 50V C0G/NPO 0201
In magazzino : 6060
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Thickness (Max) 0.013" (0.33mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 3.9 pF