Casa / Ceramic Capacitors / CC0805JRNPO9BN130
minImg
CC0805JRNPO9BN130
YAGEO
Prodotto No:
CC0805JRNPO9BN130
Descrizione:
CAP CER 13PF 50V C0G/NPO 0805
In magazzino : 10205
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr YAGEO
Capacitance 13 pF