Casa / Circuit Breakers / CC1-B0-20-620-644-D
minImg
CC1-B0-20-620-644-D
Carling Technologies
Prodotto No:
CC1-B0-20-620-644-D
Descrizione:
CIRCUIT BREAKER
Guida per l'utente
Actuator Type Rocker
Approval Agency CCC, CSA, UL, VDE
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series C
Voltage Rating - DC 150 V
Voltage Rating - AC 250 V