Casa / Ceramic Capacitors / CC1210JKNPOABN681
minImg
CC1210JKNPOABN681
YAGEO
Prodotto No:
CC1210JKNPOABN681
Descrizione:
CAP CER 680PF 200V C0G/NPO 1210
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 680 pF