Casa / Ceramic Capacitors / CC1812JKNPO0BN562
minImg
CC1812JKNPO0BN562
YAGEO
Prodotto No:
CC1812JKNPO0BN562
Descrizione:
CAP CER 5600PF 100V C0G/NPO 1812
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr YAGEO
Capacitance 5600 pF