CFN-25JR-52-33K
YAGEO
Prodotto No:
CFN-25JR-52-33K
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 33K OHM 5% 1/4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 kOhms
Series CFN
Power (Watts) 0.25W, 1/4W