CFR-25JT-52-910R
YAGEO
Prodotto No:
CFR-25JT-52-910R
Descrizione:
RES 910 OHM 5% 1/4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 910 Ohms
Series CFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W