CFR25SJR-52-6M2
YAGEO
Prodotto No:
CFR25SJR-52-6M2
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 6.2M OHM 5% 1/4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Temperature Coefficient 0/ -1500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.2 MOhms
Series CFR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W