CFR3WSJT-73-160R
YAGEO
Prodotto No:
CFR3WSJT-73-160R
Descrizione:
RES 160 OHM 5% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 160 Ohms
Series CFR
Power (Watts) 3W