CHP1206LR560JNT
Vishay Sfernice
Prodotto No:
CHP1206LR560JNT
Produttore:
Vishay Sfernice
Descrizione:
CHP 1206 200PPM U56 5% N TR
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.51mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.118" L x 0.068" W (3.00mm x 1.73mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings -
Resistance 560 mOhms
Series CHP
Power (Watts) 0.25W, 1/4W