CHP2010K1003FNTA
Vishay Sfernice
Prodotto No:
CHP2010K1003FNTA
Descrizione:
CHP 2010 100PPM 100K 1% N TR100
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.198" L x 0.104" W (5.03mm x 2.64mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings -
Resistance 100 kOhms
Series CHP
Power (Watts) 1W