CHP2010L1005JBTC
Vishay Sfernice
Prodotto No:
CHP2010L1005JBTC
Descrizione:
CHP 2010 200PPM 10M 5% B TR500
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.198" L x 0.104" W (5.03mm x 2.64mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings -
Resistance 10 MOhms
Series CHP
Power (Watts) 1W