CHP2512L4301FBT
Vishay Sfernice
Prodotto No:
CHP2512L4301FBT
Produttore:
Vishay Sfernice
Descrizione:
CHP 2512 200PPM 4K3 1% B TR
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.130" W (6.30mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings -
Resistance 4.3 kOhms
Series CHP
Power (Watts) 2W