Bud Industries
Prodotto No:
CN-6706
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ALUM NAT 4.732"L X 3.952"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.2
$15.2
10
$12.6825
$126.825
100
$11.4
$1140
250
$10.317
$2579.25
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 18.7in² (121cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 4.732" L x 3.952" W (120.19mm x 100.38mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.663 lb (300.73 g) |
| Ratings | IP66, NEMA 1,2,4,4X,12,13 |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Series | CN |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Card Guides, Mounting Flange, Sealed |
| Height | 1.434" (36.42mm) |
| Package | Box |