Casa / Hard Metric, Standard / CP2-SA110-G1-CES40223
minImg
CP2-SA110-G1-CES40223
3M
Prodotto No:
CP2-SA110-G1-CES40223
Produttore:
3M
Descrizione:
CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 5
Number of Positions 110
Voltage Rating -
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Termination Press-Fit
Connector Usage CompactPCI
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Product Status Obsolete
Series MetPak™ CP2
Connector Style A 22
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)