C&K
Prodotto No:
CR102JPRS215QF7
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.838
$3.838
10
$3.42475
$34.2475
25
$3.24482
$81.1205
40
$3.13025
$125.21
100
$2.96628
$296.628
300
$2.83518
$850.554
500
$2.605736
$1302.868
1000
$2.491014
$2491.014
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Illumination Type, Color | Neon, Red |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Paddle - Illuminated |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 20.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC) |
| Circuit | SPST |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 125 VAC |
| Series | CR |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | Red |
| Base Product Number | CR102J |