CRF110JT-52-4R7UL
Vitrohm
Prodotto No:
CRF110JT-52-4R7UL
Produttore:
Vitrohm
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 4.7 OHM 5% 1.1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient -70/ +170ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.7 Ohms
Series CRF
Power (Watts) 1.1W