Casa / Capacitor Kits / CRF12-35V-500 RF Capacitor kit
minImg
CRF12-35V-500 RF Capacitor kit
Analog Technologies
Prodotto No:
CRF12-35V-500 RF Capacitor kit
Descrizione:
35 values-1206 size-500pcs/value
Guida per l'utente
Applications -
Kit Type Ceramic
Packages Included 1206 (3216 Metric)
Tolerance ±0.25pF, ±0.5pF, ±5%
Quantity 500 Pieces (Assorted Per Value)
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Series -
Capacitance Range 1.5pF ~ 1000pF