Bud Industries
Prodotto No:
CS-11210-BT
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABINET ALUM BLACK 8"L X 12"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Area (L x W) | 96.0in² (619cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 12.000" L x 8.000" W (304.80mm x 203.20mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.1 lbs (1.4 kg) |
| Ratings | - |
| Design | Split Sides and End Panel(s) |
| Thickness | - |
| Series | Champion |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Cabinet |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Vented Panels |
| Height | 6.000" (152.40mm) |
| Package | Bulk |