Bud Industries
Prodotto No:
CS-11214-BT
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABINET ALUM BLACK 8"L X 9"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$131.765
$131.765
10
$109.9625
$1099.625
25
$98.99
$2474.75
50
$92.98125
$4649.0625
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 72.0in² (465cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 9.000" L x 8.000" W (228.60mm x 203.20mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.1 lbs (1.4 kg) |
| Ratings | - |
| Design | Split Sides and End Panel(s) |
| Thickness | - |
| Series | Champion |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Cabinet |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Vented Panels |
| Height | 8.000" (203.20mm) |
| Package | Bulk |