Bud Industries
Prodotto No:
CU-1098
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABINET STEEL GRAY 6"L X 6"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$38
$38
10
$31.6825
$316.825
50
$29.33125
$1466.5625
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 36.0in² (232cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 6.000" L x 6.000" W (152.40mm x 152.40mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 2.3 lbs (1 kg) |
| Ratings | - |
| Design | End Panel(s) |
| Thickness | 20 Gauge |
| Series | Utility |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Cabinet |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 6.000" (152.40mm) |
| Package | Bulk |