Bud Industries
Prodotto No:
CU-1099
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABINET STEEL GRAY 9"L X 6"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$43.035
$43.035
10
$35.91
$359.1
50
$33.25
$1662.5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 54.0in² (348cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 9.000" L x 6.000" W (228.60mm x 152.40mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.1 lbs (1.4 kg) |
| Ratings | - |
| Design | End Panel(s) |
| Thickness | 20 Gauge |
| Series | Utility |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Cabinet |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 5.000" (127.00mm) |
| Package | Bulk |