Bud Industries
Prodotto No:
CU-18420-B
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ABS BLACK 1.972"L X 1.433"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.755
$2.755
10
$2.28
$22.8
100
$2.0425
$204.25
250
$1.959356
$489.839
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 2.83in² (18.3cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 1.972" L x 1.433" W (50.10mm x 36.40mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.039 lb (17.69 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Series | Snap Utility |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box, Potting |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Cable Management, Mounting Flange, PCB Supports, Wall Mount |
| Height | 0.866" (22.00mm) |
| Package | Bulk |