Bud Industries
Prodotto No:
CU-1935-MB
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ABS BLACK 3.110"L X 3.100"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.46
$6.46
10
$5.3675
$53.675
100
$4.845
$484.5
250
$4.571856
$1142.964
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 9.64in² (62.2cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 3.110" L x 3.100" W (78.99mm x 78.74mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.13 lb (58.97 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | - |
| Series | Utilibox Style L |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Mounting Flange, PCB Supports |
| Height | 0.950" (24.13mm) |
| Package | Bulk |