Bud Industries
Prodotto No:
CU-1941
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ABS BLACK 3.268"L X 2.126"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.09
$2.09
10
$1.7575
$17.575
100
$1.5675
$156.75
250
$1.484356
$371.089
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 6.95in² (44.8cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 3.268" L x 2.126" W (83.01mm x 54.00mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.1 lb (45.36 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | - |
| Series | Utilibox Style J |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Card Guides, PCB Supports |
| Height | 1.201" (30.51mm) |
| Package | Bulk |