Bud Industries
Prodotto No:
CU-1943
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BOX ABS BLACK 5.118"L X 2.676"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.135
$3.135
10
$2.6125
$26.125
100
$2.375
$237.5
250
$2.196856
$549.214
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 13.6in² (88cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 5.118" L x 2.676" W (130.00mm x 67.97mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.194 lb (88 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | - |
| Series | Utilibox Style J |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Card Guides, PCB Supports |
| Height | 1.714" (43.54mm) |
| Package | Bulk |