Bud Industries
Prodotto No:
CU-1945-MB
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BOX ABS BLACK 6.212"L X 3.760"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Area (L x W) | 23.4in² (151cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 6.212" L x 3.760" W (157.78mm x 95.50mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.4 lb (181.44 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | - |
| Series | Utilibox Style J |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Card Guides, Mounting Flange, PCB Supports |
| Height | 2.088" (53.04mm) |
| Package | Bulk |