Bud Industries
Prodotto No:
CU-1947-MB
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BOX ABS BLACK 7.772"L X 4.449"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.9375
$5.9375
10
$4.94
$49.4
100
$4.465
$446.5
250
$3.99
$997.5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 34.5in² (223cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 7.772" L x 4.449" W (197.41mm x 113.00mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.569 lb (258.09 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | - |
| Series | Utilibox Style J |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Card Guides, Mounting Flange, PCB Supports |
| Height | 2.481" (63.02mm) |
| Package | Bulk |