Bud Industries
Prodotto No:
CU-1954
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ABS BLACK 3.230"L X 2.244"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Area (L x W) | 7.25in² (46.8cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 3.230" L x 2.244" W (82.04mm x 57.00mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.1 lb (45.36 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | - |
| Series | Utilibox Style K |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 1.332" (33.83mm) |
| Package | Bulk |