Bud Industries
Prodotto No:
CU-2104-B
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ALUM GRAY 5"L X 2.250"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Area (L x W) | 11.3in² (73cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 5.000" L x 2.250" W (127.00mm x 57.15mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.25 lb (113.4 g) |
| Ratings | - |
| Design | U Shaped Pieces |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Series | Mini-Box |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 2.250" (57.15mm) |
| Package | Bulk |