Bud Industries
Prodotto No:
CU-2105-B
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BOX ALUM GRAY 5"L X 4"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$14.06
$14.06
10
$11.7325
$117.325
100
$10.865625
$1086.5625
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 20.0in² (129cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 5.000" L x 4.000" W (127.00mm x 101.60mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.5 lb (226.8 g) |
| Ratings | - |
| Design | U Shaped Pieces |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Series | Mini-Box |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 3.000" (76.20mm) |
| Package | Bulk |