Bud Industries
Prodotto No:
CU-2110-B
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BOX ALUM GRAY 10"L X 6"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$34.39
$34.39
10
$28.69
$286.9
100
$25.84019
$2584.019
250
$25.479
$6369.75
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 60.0in² (387cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 10.000" L x 6.000" W (254.00mm x 152.40mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.3 lbs (589.7 g) |
| Ratings | - |
| Design | U Shaped Pieces |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Series | Mini-Box |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 3.500" (88.90mm) |
| Package | Bulk |