Bud Industries
Prodotto No:
CU-2111-B
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BOX ALUM GRAY 12"L X 7"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$45.695
$45.695
10
$38.2375
$382.375
100
$35.328125
$3532.8125
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 84.0in² (542cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 12.000" L x 7.000" W (304.80mm x 177.80mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.8 lbs (816.5 g) |
| Ratings | - |
| Design | U Shaped Pieces |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Series | Mini-Box |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 4.000" (101.60mm) |
| Package | Bulk |