Bud Industries
Prodotto No:
CU-3004-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BOX ALUM NATURAL 5"L X 2.250"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.215
$9.215
10
$7.695
$76.95
100
$7.125
$712.5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 11.3in² (73cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 5.000" L x 2.250" W (127.00mm x 57.15mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.25 lb (113.4 g) |
| Ratings | - |
| Design | U Shaped Pieces |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Series | Mini-Box |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 2.250" (57.15mm) |
| Package | Bulk |