Bud Industries
Prodotto No:
CU-3007-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BOX ALUM NATURAL 6"L X 5"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.2
$15.2
10
$12.73
$127.3
100
$11.447595
$1144.7595
250
$11.286
$2821.5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 30.0in² (194cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 6.000" L x 5.000" W (152.40mm x 127.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.75 lb (340.19 g) |
| Ratings | - |
| Design | U Shaped Pieces |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Series | Mini-Box |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 4.000" (101.60mm) |
| Package | Bulk |