Bud Industries
Prodotto No:
CU-3240-MB
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
BOX ABS BLACK 3.337"L X 2.462"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.6525
$5.6525
10
$4.655
$46.55
100
$4.18
$418
250
$3.91875
$979.6875
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 8.22in² (53.0cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 3.337" L x 2.462" W (84.76mm x 62.53mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.163 lb (73.94 g) |
| Ratings | - |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Series | Utilibox Style I |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Mounting Flange, PCB Supports |
| Height | 1.100" (27.94mm) |
| Package | Bulk |